Slovenská reštaurácia v centre Bratislavy

Koliba Kamzík Premium je pokračovaním obľúbených reštaurácií Koliba Kamzík v Starý Smokovec a Koliba Kamzík Bratislava (Zelená 5).

Tradičná reštaurácia v centre Bratislavy osloví rovnako turistov bažiacich po poznaní pravej slovenskej gastronómie, ako aj "našincov" túžiacich po nefalšovanej chuti jedál, ktoré už stáročia všetci milujeme. Koliba Kamzík Premium kombinuje vo svojich moderných priestoroch štýlovosť domáceho folklóru, komfort a prvotriedne služby. Každého gurmána dozaista nadchne spojenie svetových chutí a nezameniteľných slovenských kulinárskych "tradícií". 

Okrem chutných obedových menu či výnimočných večerí pre Vás radi pripravíme aj individuálne chody počas rodinných osláv, svadieb, firemných posedení či iných spoločenských udalostí. Pri plánovaní akcií Vám garantujeme profesionálny prístup a nezmazateľný výsledný zážitok. 

Prežite nezabudnuteľné chvíle v príjemnej atmosfére obľúbenej reštaurácie s vnútornou kapacitou až 80 miest. Veľmi radi Vás počas slnečných dní privítame taktiež na letnej terase s kapacitou 45 miest.

Srdečne Vás pozývame ochutnať slovenskú kuchyňu dvadsiateho prvého storočia v samotnom centre Bratislavy!

Otvorené denne
11.00 - 23.00 hod.

Hľadáte zaujímavý darček pre svojich blízkych? Darujte nezabudnuteľné spomienky v podobe darčekovej poukážky do obľúbenej Koliby Kamzík Premium! Poukážka môže byť modifikované podľa Vašich predstáv.

Pre všetky dôležité momenty

Koliba Kamzík Premium je tu pre všetky Vaše dôležité okamihy. Či už hľadáte vhodné priestory pre komorné svadby, oslavy výročí, rodinné udalosti alebo profesionálnu prezentáciu Slovenska za účelom pracovných podujatí, chceme byť súčasťou Vašich významných chvíľ.

Ponúkame Vám moderné priestory s komfortným sedením pre skupiny až do 80 osôb v centre Bratislavy. Samozrejmosťou je kvalitná gastronómia, ktorú prispôsobíme Vašim požiadavkám, aby sme sa čo najviac priblížili Vašim očakávaniam.

V prípade záujmu o rezerváciu podujatia alebo individuálne vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 903 998 111 alebo emailom na adrese snp@kamzik.sk.

Darujte zážitok!

Darčeková poukážka 10 €
10.00 €
Darčeková poukážka 20 €
20.00 €
Pri objednávke je k cene tovaru / poukážky pripočítaný poplatok Slovenskej pošty.

Navštívte nás

Koliba Kamzík
Námestie SNP 2
811 06 Bratislava

GOOGLE MAPA

Prevádzkovateľ:
APLEND City, s. r. o.
Viliama Žingora 66
036 01 Martin, Slovensko

Otvorené denne
11.00 - 23.00 hod.

Reštaurácia Koliba Kamzík Premium: +421 903 998 111
E-mail: snp@kamzik.sk