Slovenská reštaurácia v centre Bratislavy

Koliba Kamzík Premium je pokračovaním obľúbených reštaurácií Koliba Kamzík v Starý Smokovec a Koliba Kamzík Bratislava (Zelená 5).

Tradičná reštaurácia v centre Bratislavy osloví rovnako turistov bažiacich po poznaní pravej slovenskej gastronómie, ako aj "našincov" túžiacich po nefalšovanej chuti jedál, ktoré už stáročia všetci milujeme. Koliba Kamzík Premium kombinuje vo svojich moderných priestoroch štýlovosť domáceho folklóru, komfort a prvotriedne služby. Každého gurmána dozaista nadchne spojenie svetových chutí a nezameniteľných slovenských kulinárskych "tradícií". 

Okrem chutných obedových menu či výnimočných večerí pre Vás radi pripravíme aj individuálne chody počas rodinných osláv, svadieb, firemných posedení či iných spoločenských udalostí. Pri plánovaní akcií Vám garantujeme profesionálny prístup a nezmazateľný výsledný zážitok. 

Prežite nezabudnuteľné chvíle v príjemnej atmosfére obľúbenej reštaurácie s vnútornou kapacitou až 80 miest. Veľmi radi Vás počas slnečných dní privítame taktiež na letnej terase s kapacitou 45 miest.

Srdečne Vás pozývame ochutnať slovenskú kuchyňu dvadsiateho prvého storočia v samotnom centre Bratislavy!

Otvorené denne
11.00 - 23.00 hod.

Hľadáte zaujímavý darček pre svojich blízkych? Darujte nezabudnuteľné spomienky v podobe darčekovej poukážky do obľúbenej Koliby Kamzík Premium! Poukážka môže byť modifikované podľa Vašich predstáv.

Dočasne zatvorené

Mrzí nás to, ale z dôvodu nových epidemiologických opatrení sme museli dvere do naších priestorov dočasne zatvoriť. Veríme, že situácia sa čo najskôr polepší a my Vám budeme môcť opäť prinášať jedinečné gastronomické zážitky.

Darujte zážitok!

Darčeková poukážka 10 €
10.00 €
Darčeková poukážka 20 €
20.00 €
Pri objednávke je k cene tovaru / poukážky pripočítaný poplatok Slovenskej pošty.

Navštívte nás

Koliba Kamzík
Námestie SNP 2
811 06 Bratislava

GOOGLE MAPA

Prevádzkovateľ:
APLEND City, s. r. o.
Viliama Žingora 66
036 01 Martin, Slovensko

Otvorené denne
11.00 - 23.00 hod.

Reštaurácia Koliba Kamzík Premium: +421 903 998 111
E-mail: snp@kamzik.sk